Oleanderstraat 1, Venlo | |
info@jvdb-gitaarlessen.nl | |
06-46088950 |
Mijn naam is Jeroen van den Biggelaar en ik geef gitaarlessen. Toen ik 10 jaar oud was ben ik begonnen op de muziekschool in Venlo bij Fons van Erp. We speelden zowel klassieke muziek als popmuziek.
Toen ik 16 jaar oud was kreeg ik mijn eerste elektrische gitaar. De eerste stappen in een band en op het podium werden gezet.
Ik heb daarna de opleiding klassiek gitaar en schoolmuziek gevolgd op het conservatorium in Maastricht. Daarnaast ben ik in bandjes altijd zelf bezig geweest met bijvoorbeeld Simon and Garfunkel , Dire Straits, Led Zeppelin, Jimi Hendrix en Steve Vai.
Door opnames van Al Di Meola, John McLaughlin en Paco de Lucia (Friday night live in San Fransisco) ben ik geïnteresseerd geraakt in jazz. Ik heb een privé opleiding (DJAM) in Amsterdam gevolgd voor jazz muziek en kwam de muziek van Django Reinhardt tegen. Toen heb ik les genomen van Fapy Lafertin in de stijl van Django. En ben daardoor 10 jaar geleden de gypsy jazz formatie L’esprit du swing begonnen waar we regelmatig mee optreden.
Op dit moment speel ik solo, in een coverband Rebel Joan en Trane met Tuite (nederlandstalig). Ook heb ik een rock duo (drums en gitaar) met eigen werk.
Door de jaren heen heb ik in cover-, blues-, country-, jazz-, metall- en eigen werk bands gespeeld. Waar ik vaak zowel gitaar als zang voor mijn rekening nam, en een enkele keer ook basgitaar. In het covercircuit van Duitsland en Nederland heb ik 6 jaar professioneel muziek gemaakt.
Vanaf 2002 heb ik met veel plezier mijn eerste stappen in het lesgeven genomen. En dat was een goede keus. Ik geniet er nog dagelijks van!
Ik heb, altijd met veel passie, verschillende stijlen muziek gespeeld. Bij het lesgeven kun je met allerlei stijlen in aanraking komen zowel op de akoestische- als de elektrische gitaar. Dus heb ik een grote flexibiliteit ontwikkeld en veel kennis in diverse stijlen.
Oleanderstraat 1, Venlo | |
info@jvdb-gitaarlessen.nl | |
06-46088950 |