HomeOnderwijsCultuur in de klasErfgoed & Geschiedenis

Wil je met een klas of schoolgroep het museum bezoeken? Je bent van harte welkom.

Maak het bezoek extra waardevol door te kiezen voor een aanvullend programma, zoals een rondleiding, museumles, veteranenvertelling of speurtocht. Een begeleid programma helpt leerlingen om gerichter te kijken, vragen te stellen en actief betrokken te zijn bij de tentoonstelling.

Waarom kiezen voor een programma?

Uit ervaring blijkt dat leerlingen meer verdieping en samenhang ervaren wanneer zij met een duidelijke opdracht of begeleiding het museum bezoeken. Een programma zorgt voor focus en sluit beter aan bij het lesdoel.

Zelf voorbereiden

Wil je zelf een programma samenstellen? Dat kan. Je bent welkom om vooraf het museum te bezoeken en je les of opdrachten voor te bereiden. Zo kun je het museumbezoek optimaal laten aansluiten bij jouw thema of leerdoelen.

Reserveren

Reserveer je schoolbezoek via de website. De reservering is definitief zodra je een persoonlijke bevestiging hebt ontvangen.

Meer weten of een schoolbezoek plannen? Neem contact op met Oorlogsmuseum Overloon.

Oorlogsmuseum Overloon

www.oorlogsmuseum.nl

info@oorlogsmuseum.nl

0478-641250

Meer weten

Wil je meer weten over hoe we jou kunnen helpen met het versterken
van cultuureducatie? Neem contact op met Mariëlle.

Mariëlle, Cultuurcoach

Neem contact op met Mariëlle